HANWHA TECHWİN IMMERVİSİON İLE KÜRESEL ORTAKLIK OLUŞTURUYOR !

 Öncü optik tasarım, üretim ve görüntü işleme teknolojileriyle kameralı güvenlik lideri Hanwha Techwin, 360 dereceli panomorf lensin mucidi ve dünya genelinde üç boyutlu optik teknoloji uzmanı ImmerVision ile 30 Ağustos’ta küresel bir teknoloji ortaklığı sözleşmesini imzaladı.

ImmerVision, Kanada, Montreal’de yerleşik bir şirkettir.
Bu ortaklıkla yakın gelecekte piyasaya sürülecek tüm Wisenet 360° kameralar, Hanwha Techwin tarafından şimdiden piyasaya sürülen modeller dahil ImmerVision Enables sertifikalı olacaktır.
Bunun ImmerVision Enables’li bir dizi VMS’lerle uyumluluğu büyük ölçüde artırması beklenmektedir.
Buna ek olarak, Hanwha Techwin’den ImmerVision Enables sertifikalı Wisenet 360° kameralar çözünürlüğün azalması veya çarpıklık olmadan net görüntülerle gözetim olanağı vermekle kalmıyor, aynı zamanda Hanwha Techwin’in yüksek megapikselli optik lensini kullanarak hiçbir kör nokta bırakmadan kenardan kenara kusursuz bir görüş alanıyla son derece ayrıntılı ve kristal netliğinde görüntüler ve videolar da sağlıyor.
Hanwha Techwin’in, şehir güvenliği, havalimanları, deniz limanları, endüstriyel alanlar gibi çeşitli dikey pazarları hedefleyen mevcut bir dizi çözümleri kullanarak bu profesyonel ürünleri ImmerVision’ın yenilikçi ve üç boyutlu izleme işlevlerinin kullanımıyla desteklemesi bekleniyor.
“ImmerVision’ın Enables yazılım teknolojisiyle birlikte bizim 360° optik teknolojimizi kullanan son teknoloji kameralı güvenlik ürünlerimiz ve çözümlerimiz kameralı güvenlik piyasasına yeni değer katan harika bir sinerji düzeyini üretecek,” diyerek Hanwha Techwin’in SVP Küresel Satışlar ve Pazarlama sorumlusu David Kim yorumladı.
“Yüksek kaliteli kameralı güvenlik ürünleri ve çözümlerinin uzman bir üreticisi olan Hanwha Techwin’le ortaklık yapmaktan memnunuz,” diyen ImmerVision Başkanı ve CEO’su Pascale Nini sözlerine şunları da ekledi:
“Bu ortaklık Hanwha Techwin müşterilerinin sertifikalı ImmerVision Enables
teknolojisinden yararlanabilmesini sağlayacak.
Üstelik teknolojimizin onların gelecekteki son teknoloji 360° ürünlerine entegre edilecek olması bizi heyecanlandırıyor.”
Bu küresel ortaklıkla Hanwha Techwin iki şirketin teknolojisini birleştirecek çeşitli hizmetler/çözümlerle yeni iş fırsatları yaratacak ve bu amaç için aktif işbirliği yapacak.
Hanwha Techwin Hakkında:
Hanwha Group’un bir üyesi olarak Hanwha Techwin, güvenlik profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor.
30 yıl boyunca biriken optik ve görüntü işleme teknolojileri temelinde Hanwha Techwin; bir toplam güvenlik çözümü sağlayıcısı olmaya doğru adım atmasını sağlayan kameralar, video kayıt cihazları ve IP ağ cihazları dahil son teknoloji güvenlik sistemleri geliştirerek ve üreterek kendisinin güvenlik çözümleri alanındaki liderlik konumunu pekiştirdi.