Hanwha Techwin 64 Kanallı 4K UHD NVR'yi Piyasaya Sürüyor !

 

Global güvenlik şirketi Hanwha Techwin, 12 megapiksellik 4K UHD çözünürlükte video depolayan 64 kanallı NVR ile gerçek zamanlı izleme destekliyor.
 
Wisenet P serisinin PRN-4011'i, 12 megapiksel'e kadar farklı çözünürlüklerde video izlemeyi destekleyen bir NVR'dir ve 400 mbps kayıt performansı ile 2 megapiksel çözünürlükte 64 kanallı gerçek zamanlı tasarruf sağlar.
 
Yeni piyasaya çıkan PRN-4011, 64 tesisin eşzamanlı olarak görüntülenmesini sağlayarak, finansal tesislerin, fabrikaların ve ticari binalarda düşük maliyetle rahatlıkla izlenebiliyor. H.265 sıkıştırma desteği ile kayıt alanını verimli bir şekilde kullanabilir.
 
Ayrıca, bir sistem arızası nedeniyle NVR kaydının kesildiği durumlarda hemen diğer NVR'leri etkinleştirmesini sağlayan RAID5 / 6 ve yerine çalışma işlevselliğini de destekler. Bu nedenle, veri kaybından kaçınılarak finansal sektördeki veri depolaması çok güvenilir hale gelir.
 
Dahası, NVR'yi kullanarak özel ağ kamera işlevlerinin uzaktan konfigürasyonu (örneğin, çözünürlük, maskeleme, koridor görünümü, vb.), Ayrı bir PC olmadan mümkündür.
 
Hanwha Techwin, Wisenet P Serisi 64 kanallı NVR'nin piyasaya sürülmesiyle orta ve büyük ölçekli perakende şirketleri ve ticari pazarları hedeflemeyi planlıyor.