Hanhwa Techwin, 7.3 Megapiksel Panoramik Kamera Çözümü !
 
Global güvenlik şirketi Hanwha Techwin, dört sensör girişi tek bir 180 ° panoramik video olarak görüntüleyebilen 7.3 megapiksel bir panoramik kamera PNM-9020V'yi piyasaya sürüyor.
 
Wisenet P Serisi PNM-9020V, video kalitesi kaybını en aza indiren ve her sensör videosundan tek bir panoramik video oluşturan dört adet 2 megapiksel sensör içerir. Aynı zamanda, sanal hat algılama ve hareket algılama da dahil olmak üzere olay ayarlarına izin veren sensör sınır alanları arasında kurallar koyma yeteneğine sahiptir.
 
Özellikle müşteri akış analizi ve kalış süresi analizi ile ticaret ve perakende mağaza operasyonları için verimli bilgi sağlayan ısı haritası işlevselliğini desteklemektedir.
 
Dahası, H.265 biçimini ve Hanwha Techwin tarafından daha verimli depolama alanı yönetimi için daha fazla sıkıştırma etkinliği sağlayan WiseStream'i geliştirdi. Ayrıca farklı izleme modları ve bir HTML 5 taban plug-in ücretsiz uygulaması gibi kullanıcı kolaylığı için çeşitli özelliklere sahiptir.
 
Ayrıca, IP66 / IK10 toz / su geçirmez belgelendirme satın alarak dış mekan operasyonlarına ve kullanıcı kurulumunu daha kolay hale getiren farklı aksesuarları barındırabilme yeteneğine de sahiptir.
 
PNM-9020V panoramik kameranın piyasaya çıkması ile Hanwha Techwin, kentsel sürveyans, sanayi bölgeler, otoparklar ve stadyumlar gibi geniş izleme aralıkları gerektiren mekanlar için her türlü müşteri talebini karşılayabileceğini düşünüyor.