HANWHA TECHWİN WİSENET KONFERANSINDA GENİŞLETİLMİŞ GARANTİ PROGRAMINI DUYURDU !

 14 Mart 2017 tarihinde Barselona’da düzenlenen Hanwha Techwin Wisenet konferansına katılan 200’ün üzerindeki katılımcı Genel Müdür Dr. Bob (H.Y.) Hwang’ın Hanwha Techwin STEP Ortakları için genişletilmiş garanti desteğinin sunulacağı duyurusunu dinlediler.

 
Anında etkiyle Gümüş, Altın ve Elmas düzey STEP Ortakları, 3 yıl olarak kalacak olan yakınlaştırma/odaklama işlevi, pan/tilt motor düzenekleri, kayar bilezikler ve HDD’lerin garantisi hariç tüm Hanwha Techwin IP kameraları ve NVR’larının parçalarını ve işçiliğini kapsayan yeni bir 5 yıllık Garanti Programından yararlanacaklar.
 
STEP Programına katılan şirketler video çözümleri pazarındaki paylarını artırmalarına yardım etmek üzere tasarlanmış olan geniş bir fayda yelpazesinden yararlanabilecekler. Avantajlara Düzenli Satış İskontosu, Proje Fiyatlandırması, Pazarlama desteği, Teknik Araçalr ve ücretsiz Eğitim dahildir.
 
Güven Oluşturuyoruz
 
“Bizim Wisenet kamera ve kayıt çözümleri yelpazemiz sıradışı güvenilirliğini kanıtladı ve biz STEP Ortaklarımızın bu sadakatini onlara Son Kullanıcı Müşterilerine sunabilecekleri artırılmış garanti süreleri şeklinde ek bir rekabet üstünlüğü sağlamak yoluyla ödüllendirmeye karar verdik,” diyen Dr. Bob (H.Y.) Hwang sözlerine şunları da ekledi:
 
“Bu ürünlerimizin sağlamlığına olan güvenimizi göstermektedir ve yüksek performanslı uçtan uca kameralı güvenlik çözümlerinin tek kaynaktan tedarikçisi olma yönünde güvenilebilecek bir marka olmak için itibar oluşturma çabalarımızdan birçoğundan sadece biridir.”
 
5 yıllık garanti Gümüş, Altın ve Elmas düzey STEP Ortakları için tasarlanmış olsa bile diğer herkes mevcut 3 yıllık garanti süresinden yararlanmaya devam edecektir.
 
Yeni Wisenet X
 
Yeni Wisenet X serisi, H.265 aktarımla, 2 ve 5 megaiksellik 26 yeni kamerayı piyasaya sürüyor. Bu kameralar şimdiye bir tam kamera yelpazesine entegre edilmiş olan en güçlü chipsetle süper güçlendirilmiştir. Hanwha Techwin ekibi, Wisenet X kameralardaki tamamen yeni mimariye sahip chipsetin sektörde lider video performansını nasıl sağaldığını gösterdiler ve katılımcılara kendilerinin ve müşterilerinin şunları da kapsayan uzun bir listeye sahip özelliklerden nasıl yararlanabilecekleri gösterildi:
 
  • Dünyanın bulanıklaşma yapmayan en iyi WDR’
  • Üstün düşük ışık performansı
  • WiseStream II bant genişliği gereksinimlerini %99’a kadar düşürüyor
  • Çok büyük 512 GB’lık yerleşik bellek sunan çift SD yuvası
  • Rüzgar veya titreşimlerle mücadele etmek için daha hassas sabitleme sağlayan “gyro” sensörler
  • Silah atışları, patlamalar, çığlıklar ve kırılan cam gibi kritik sesleri tanıyan ses analizi.
 
“Rakipsiz görüntü kalitesi, etkin ağ iletimi ve gelişmiş kullanıcı rahatlığıyla Wisenet X’in IP ağ videolu gözetim kameraları için yeni bir standardı belirleyeceğine inanıyoruz,” diyor Dr. Bob (H.Y.) Hwang, “Yakında lanse edilen Wisenet P (premium) 4K yelpazesi ve özellik zengini Wisenet Q kameralarla Wisenet X serisi müşterilerimize ve iş Ortaklarımıza her tür kameralı güvenlik projesi için başarıyla rekabet edebilmelerini sağlayacak olan mükemmel bir ürün yelpazesi sunuyor.”