İş Ortaklarımız ile Güvenle İlerliyoruz !

 Sprinx Technologies’ten Edge Tabanlı Otomatik Olay Algılama Çözümüyle Wisenet X H.265 Kameralar

 

Sprinx Technologies‘in Otomatik Olay Algılama ve Trafik Veri Toplama (AID) uygulamasının şimdi tüm Hanwha Techwin Wisenet X H.265 kameralarda çalışabileceğinin duyurulmasının ardından trafikteki olayları algılama ve kaydını tutmada önemli bir ilerleme kaydedildi.
 
 
 
AID çözümleri operatörlere trafik olaylarını ve trafik sıkışmasını bildirmek için akıllı görüntü işlemeyi kullanır ve aynı zamanda araç sınıflandırması, sayma ve akışı gibi istatistiksel verilerin kaydedilmesini sağlar. Bir Çıkış Yeri-Destinasyon Matrisi (OD) özelliği farklı şeritleri eşzamanlı izleyerek yoğun şehir merkezi kavşaklarındaki ve dönüşlerindeki trafik koşullarını gösterir. Aynı zamanda yanlış yönde giden sürücüleri ve tünellerdeki dumanı da algılayabilir.
 
Teknoloji Liderliği
 
“Güvenle İLERLİYORUZ”u sağlamayı taahhüt etmemizin kilit yollarından biri de Hanwha Techwin gibi kendi uzmanlık alanlarında pazar lideri olan  Sprinx Technologies gibi yenilikçi teknoloji ortaklarıyla çalışmaktır,” diyen Hanwha Techwin Europe’un Ürün ve Çözümler Müdürü Tim Biddulph açıklıyor.
 
“Avrupa genelinde bize  tünellerdeki faaliyetlerin izlenmesi dahil çeşitli kritik altyapı projelerinin kameralı güvenlik çözümlerinin sağlanması gittikçe daha çok güveniliyor. Bizim Sprinx Technologies ile ortaklığımız bu uygulamalar için uygulaması ve kullanması kolay olan birinci sınıf çözümler sunabilmemizi destekliyor. Bu aynı zamanda bizim, müşterilerimize gerçek yaşamda faaliyetsel yararlar sunan kameralı güvenlik çözümleri sağlamamız için Wisenet kameraların açık platform özelliklerinden yararlanmamız yönünde her zaman yeni fırsatlar arayışımızın diğer bir mükemmel örneğidir.
 
 
 
Wisenet X
 
Wisenet X kameralar, gelişmiş yerleşik video ve ses analiz araçlarını destekleyen üç kat daha fazla belleğe sahip olduğundan sizin yüksek çözünürlüklü kameralardan beklediğinizden iki kat daha yüksek video işleme hızıyla süper güçlendirilmiş bir performans sağlayacak tamamen yeni bir mimarideki chipsetle donatılmıştır.
 
Trafik Takibi için Temel Özellikler
 
Wisenet X serisi, IR LED aydınlatması olmadan düşük ışıklı ortamlarda canlı renkli görüntülerin yakalanmasını sağlayan sıradışı lens teknolojisine ve bulanıklaşması olmayan daha doğal görüntüler oluşturmak için 4 kare kullanan 150dB WDR’a sahiptir. XNB-8000 ve XNB-6000 modelleri rüzgar veya titreşimlerle mücadele etmek için daha hassas kararlılık sağlayan gyro sensörlerle donatılmıştır.
 
2MP veya 5MP modelleri, Hanwha Techwin’in kritik altyapı uygulamaları dahil neredeyse her tür kameralı güvenlik projesi için uygun maliyetli, yüksek performanslı seçenekler sağlayabilen güçlü kamera yelpazesinin temel ürünleridir.
 
Yelpazeye aynı zamanda üstün kaliteli 4K (12MP) görüntüler sunan Wisenet P kameralar yelpazesinin en iyi ürünleri, özellik engini 2MP veya 4MP görüntüler sunan başlangıç düzeyi Wisenet Q ağ kameraları ve kablaj altyapısını yükseltmeye gerek olmadan 1080p Full HD görüntüler sunan Wisenet HD+ analog kameralar dahildir.