Perakende Sektörü

Perakende mağazalar, küçük ve büyük, net kazancı zarardan koruyup, tüm personel istihdamı, lojistik ve urun temini ile düzen gibi günlük konuları yönetirken ayni zamanda ciroyu gerçekleştirmelidir. Perakendecilikte kaybın önlenmesi ve malin korunmasında güvenlik kamerası kullanımı önemlidir. Kamera çözümleri şimdi de mağaza satış ve müşteri deneyimi için işlemleri, urun teminini ve pazarlama kararlarını bildirmek için pratik ve uygun fiyatlı hale gelmiştir.

Perakende mağazalara başarılı müşteri ziyaretleri müşteri satışına ve dönüşümüne neden olur, ayni zamanda sadakat ve müşteri devamlılığı oluşturur. Bu yüzden mağaza ortamı mağaza katında müşteriler için etkili bir görünüm, personel katilimi ve düzen sağlamalıdır.

Müşteri ve çalışan güvenliğinin yani sıra, etkili perakende mağaza ziyaretleri, bu broşürde de gösterildiği gibi farklı yollarla da sağlanabilir. Güvenlik kameraları her türlü mağaza için özel ve ortak çözüm gereksinimlerini karşılayacak değeri kazandırır: geniş ‘mega mağaza’ ve büyük mağazalardan küçük marketlere ve çok sayıda özel mağaza tiplerine ve çözüm gereksinimlerine kadar. Sensonet Teknoloji Samsung Techwin, SCSI markaları ile büyük ve küçük zincirler için büyük ve küçük mağaza gereksinimleri için çözümler sunmaktadır.