Hakkımızda

Rakamlarla Sensonet !

Bağlı Bulunduğu Global Yapı :Redington: 5 Milyar Dolar Yıllık Ciro

Dahil Olduğu Yerel Yapı : Arena : 600 Milyon Dolar Yıllık Ciro

Sensonet : 15 Milyon Dolar Yıllık Ciro

Elektronik Güvenlik sektörünün en yenilikçi firması olma iddiasıyla yola çıkmış bulunan Sensonet Teknoloji; yeni teknolojileri takip ederek, kaliteli marka ve ürünlerle; Türkiye güvenlik pazarında düzenli ürün tedariği, sürekli stok bulundurma ve katma değerli hizmet açığını kapatmayı; deneyimli ekibi ve güçlü finansal yapısıyla sektöründe farklılaşmayı hedeflemektedir.

 
EN İYİ FİYAT EN GENİŞ STOK İÇİN SENSONET YETER !
 
Faaliyetine başladığı ilk günden itibaren; güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları, lensler, harici depolama üniteleri, kontrol üniteleri, network ürünleri, monitor ve aksesuarlardan oluşan ürün yelpazesine sahip Sensonet Teknoloji; Türkiye distribütörü olduğu Samsung Techwin'in yanı sıra Dahua tarafından üretilen SCSI premium markalı güvenlik teknolojileri ürünleri ile farklı projelere alternatif ürün seçenekleri sunmaktadır.
Markalı ürün segmenti yanısıra SCSI markası ile AHD, HDTVI, ANALOG CCTV ürünleriylede ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.
 
GST YANGIN ALGILAMA İLE YENİ BİR DÖNEM !
 
Cctv'nin yanı sıra UTC bünyesinde yer alan GST markalı yangın ürünlerinin türkiye distribütörüdür.
Ip video, access ve yangın ihbar çözümleriyle kısa sürede portföyünde taşıdığı marka sayısını arttırarak sektörde referans dağıtıcı olmayı ve firmaların tüm proje ihtiyaçlarını tek bir noktadan, en avantajlı şekilde temin etmesini sağlamayı amaçlayan, Sensonet Teknoloji; bu modelle sektördeki iş ortaklarına yeni fırsat kapıları açmayı hedeflemektedir.
 
Sensonet Teknoloji, Türkiye'de teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider firma olan Arena Bilgisayar iştirakidir.