Hakkımızda

Kısaca Sensonet Teknoloji A.Ş ;

Sensonet Teknoloji A.Ş olarak bağlı bulunduğumuz Global yapımızda “Yıllık 5 Milyar Dolar Ciroya sahip Redington, Türkiye’de dahil olduğumuz yerel yapımızda ise “Yıllık 600 Milyon Dolar Ciroya sahip Arena Bilgisayar A.Ş firması yer almaktadır.2012 yılında Arena Bilgisayar A.Ş iştiraki olarak Sensonet Teknoloji A.Ş kurulmuştur.

Şirketimiz elektronik güvenlik sistemleri üzerine faaliyet göstermekte olup aynı zamanda bilişim teknolojileri sektöründe de bayilerine ürün tedarik etmektedir.

Sensonet Teknoloji A.Ş Bayi ağı sayesinde Türkiye’nin her noktasında son kullanıcılara ürünlerin ulaşmasını sağlamaktadır.

Bu Bayi ağına hızlı ve güvenilir şekilde alış veriş yapmaları için www.bayisen.com.tr  B2B online alış veriş ve online tahsilat imkanı sunmaktadır.Bayisen.com güvenlik sektörünün ilk ve en büyük e-ticaret sitesi olmakla beraber her geçen Türkiye genelinde bayi ağını genişletmektedir.

Sensonet Teknoloji A.Ş olarak çalışan personelin başta olmak üzere tüm bayilerin  ürünlerde uzmanlaşma konusunda eğitimini sağlayarak tüketicilerin isteklerine doğrultusunda ürün tedariği sağlamayı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Şirketimiz esnek ödeme imkanı,kullanımı kolay online alış veriş sistemi,lojistik ve Kaliteli ürün anlayışı sayesinde sektörün yükselen Platformu olma yolunda emin  adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimiz SAMSUNG,GST,PROLOOK,HAIKON,SEAGATE ve daha bir çok global ve yerel markalarda  bayilerinin Projelerinde ve her türlü ihtiyaçlarında kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

            Şirketimiz Elektronik Güvenlik sistemleri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Network Çözümleri, Bilişim ürünleri, Akıllı ev sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Server Kabinet ve aksamları ürünleri ile sektörde önde gelen tedarik zinciri konumunda yer almaktadır.

            Sensonet olarak kendi tescilli markalarımız ve distribütör olduğumuz markalar dışında dünya çapında kendini kanıtlamış global markalarında Türkiye’de önemli ölçüde dağıtıcı konumunda hareket ettiğimiz belirtmek isteriz. Yaygın bayi ağı, güçlü lojistik ve finansal katma değerleri sayesinde her geçen gün büyün bir girişim olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.